Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2013, 04:46 PM   #147 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Neden acaba?

Hayatıma girer birileri, kaliteli, seviyeli, düzgün insanlar. Benden de hoşlanırlar. Hatta aşık olur bazıları. Sonra ne mi olur? Tuhaf çok tuhaf bir şey olur. Bir sebeple o insan hayatımdan çıkar. Hem de gelmemecesine hatta konuşmaz bile benimle. Derin bir suskunluğa gömülür. Ne çok uzağımdadır. Ne de yakınımda. Öylesine güzel dostluklar neden bu hale gelir? Neden bu kadar uzağıma düşer hiç anlayamam. Sevmesem mi kimseyi? Acaba ben derin koyu bir yalnızlığa mahkum olarak yaşayıp gitsem mi? Bir daha açmasam mı kalbimin kapılarını kimseye? Yine de zaten benim yaptığım ne var anlayamıyorum? Elimi uzatmaktan, sıkıca tutmaktan ve değer vermekten başka? Neden acaba neden ben erkeklerden bu tavrı görüyorum? Hangi inancım onları bu kadar uzağa atıyor?
..................
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla