Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2013, 02:38 PM   #9 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: hayatta bir amacım yok.Nasıl amaç belirleyebilirim?

Alıntı:
annie hall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Online kocluk alıp memnun kalan var mı? Yüzyüze görüsmeden sadece yazışarak ne kadar etkili olur bilemedim.
skaypy den görüşüyorsun. Ayrıca çeşitli çalışmalar veriyor bazen de yüzyüze konuşma imkanın oluyor. Ben bununla ilgili araştırma yapıyorum bir kaç haftadır.
Ben her işi uzmanına danışırım. Gidip komşuya akıl danışmam, ne çocuklarım, ne evliliğim, ne de başka bir şey için. Akıl aldığın insan mutlaka yetkin olmalı. Yoksa kılavuzu karga olan misali işin sarpa sarar. Eskilerin bir sözü var. "Kendi muhtacı geda, kime himmet ede" diye. benim bir kere dilim yandı. Bundan yıllarca önce, hem ben hem de yavrum çok üzüldük. İşte o gün söz verdim kendime bir işi mutlaka bilene soracam. Şimdi her işimi illede bilene danışırım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla