Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2013, 10:27 PM   #6 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ailem yüzünden kilo vermekten çekiniyorum. lütfen yardım :(

[QUOTE=nefes_almak;838931]teşekkür ederim canım :) sekonder kazanç kavramı hakikaten ilginç bir kavrammış inceledim de...gerçi benim düşünceme kazanç bile denmez sadece olası bir sorunu önlemeye çalışmak denir. kilolu olmaya devam etmek ne kazandırabilir ki insana :) ailemle konuştum ve düşüncelerimi söyledim. artık bu noktadan sonra ince ve zayıf olmak sorun olacaksa sadece onların sorunu olabilir. benim sorunum olamaz :)))

Söylediğin konularda zaten bir sekonder kazanç görmüştüm ben kendimce. Zayıf olduğunda dışarıya çıkmadığını ailenin özgürlüğünü kısıtladığını ve seni suçladıklarını söylemiştin. Bütün bunlardan bilinçaltı şöyle bir sonuç çıkarmış olabilir. Kilo alırsam güvende olurum. Eğer böyle bir inanç varsa bilinçaltında sen ne yaparsan yap o inancını temizlemedikçe kilo veremezsin. Tabi başka nedenleri de olabilir. bu konuda eft yaptıkça daha derine inersin ve özgür olursun bu tür korkularından.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla