Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2013, 01:42 AM   #118 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Alıntı:
katıhal fizigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim avatarımdaki kelebekler, hayatımı ya da başka bir ifadeyle hayallerimi simgeliyor. İpleri elimde çünkü hayatta tüm hayallerimize ulaşmak kendi elimizde. Renkliler, hayallerim gibi :))) Kanatları özgürlüğü ifade ediyor gibi. Özgür kız modunda değilim ama çok ilgiye ya da kısıtlamalara gelemem...Kızın fiziği bana benziyor, benden biraz uzun olsa da :)))Teni de çok açık tabi :))))Giyim tarzımız aynı dekolteyi de severim; püfür püfür elbiseleri de :))) Ve rengi mavinin tonu gerçek ismimin anlamı maviyle ilgili sanki ismimi giyinmiş bir hatun :))) O kadar çok ayrıntı görüyorum ki deniz, gökyüzü :))) Yazıda sanki hayat felsefem gibi hayatta sorunlar yoktur, deneyimler vardır ve bu deneyimler sonunda ki ödüller :))Dışardan bakınca onun gibi sakinim, saçlarımı onun gibi toplarım :)))Vay be bi resimde bu kadar ayrıntı saklı olduğunu bilmiyordum; ışıklı yol nerden aklına geldi :))))) Benzemeyen tarafı bi karamsarlık var onda ben olsam illa gülen yüz yapardım :))))
Seni yansıtmasa sen onu seçmezdin. Mutlaka kendinden bir şeyler buldun ki onu seçtin. Her zaman görünenin arkasına bakarım ben. Bu benim hayat felsefem. Bir ben vardır bende benden içeri dediği gibi Yunus Emrenin ben görünen değil ruhunu görünmeyen kısmıyla daha çok ilgiliyim. Bir şey olduğunda arkadaşlar bir dakika durun ve bakın. Mutlaka her olay size bir şeyler fısıldar. Hayatı okumak çok eğlenceli ve bir o kadar da inanılmazdır. Mucizeler sizi şaşırtır durur. :)
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla