Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2008, 07:14 PM   #9 (permalink)
FİDAN TUBA
Teğmen

FİDAN TUBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
27 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FİDAN TUBA is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT MUCİZESİ

ben özellikle çok yakın hissetiğim insanlarla kavga etttiğimde sigaraya çok daha fazla sarıldığımı hissettim...boyle zamanlarda çok daha fazla içtim...bunun sevgi ihtiyacından olduğunu düşündüm....içimdeki sevgi boşluğunu (kimden ve neden alamadığım bana kalsın 44) doldurmak için sigarayı kullandığımı fark etttim...eft yaparken bu başlığa önem verdim...sevgi eksikliği(ama kim kaynaklı olduğunu da söyledim kendi bilincime)daha sonra eft yaparken bu konunun tüm etkilerini dile getirerek yaptım vuruşları....ve sona ertesi gün pufffffff....sabah işe gelemedim ...yani çok geç kalkabildim gece resmen uyuşmuşum.......o günden sona hiç ihtiysç duymadım içimden sigara içmek gelmedi....irade ile halletmeye çalışmak çok zor....ben çok denedim ama elime patladı...bunda durum farklı...zaten canım istemiyor...isteyip de mücadele etmek yerine artık sigara beynimin içinde bir keyif sevgi açığını dolduran bir unsur değil...neyse kiiiiii
FİDAN TUBA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla