Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2013, 07:33 PM   #110 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Işık'ca

Benim avatarım gökkuşağı renklerinde bir ay resmi arka planı ise özellikle beyaz yapmıştım. Ay benim burcumun gezegeni ve bana verdiği enerjiyi çok seviyorum. Avatarım uzun zamandır bu hiç elim gitmiyor değiştirmeye neredeyse nickim ve avatarım bütünleşti gibi hissediyorum. Gökkuşağı renkleri bana enerji değişimlerinin yumuşak geçişini anlatıyor. Günlük hayatta da renklere önem veriyorum. Bu altı rengin bir arada bulunduğu kombinasyonları obje olsun mekan tasarımı olsun çok seviyorum. Özellikle mutfağım rengaqrenk olabilir. Ruh halim de rengarenktir benim. Bazen enerji, düşüşleri yaşıyorum. Bazen bu renkleri ikili ve üçlü kombinasyonlarla kullanıyorum. Mor renk en yüksek enerji seviyesi kırmızı ise en düşük fizik diliyle konuşursak. Kırmızı giyene nazar değer ya bir hocam böyle bir fikir atmıştı bilisel dayanağı olsun veya olmasın rengin enerjisini en iyi şekilde öğrenmeme neden olmuştu. Dikkat ederseniz nazarlıklar da koyu mavidir genelde. Öyle işte. Ve arkamdaki aydınlık olmak istediğim yer. Özümdeki saflık. Ulaşmak istediğim ışık. Beyaz tüm renklerin birleşimi ve tüm iyilikleri içinde barındıran mükemmel son benim için.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla