Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2013, 11:43 PM   #7 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: çok üzülüyorum yardımlarınızi bekliyorum.

Daha çok başındasınız arkadaşım. Ben 21 yıllık evliyim, 2 oğlum var. Senin tercihin tabi ama sen şanslısın, erken farkına varmış ve çözüm yolları aramaya koyulmuşsun bile. Ben sadece üzülüyor ve ağlayıp duruyordum. Çok zor zamanlar geçirdim. Erkekler kadınlar gibi değiller. Öncelikle telkinlerinizi dinleyerek başlayın derim. Benim eşimde alay eder, aşağılar, kötü davranırdı bana. Çok mücadele ettim. Kendinden vermeye başladın mı eksilir durursun. O yüzden diyorum " kendini geliştirmeye bak, beklentilerini azalt" diye. Kendi içinde mutluluğu bulduğunda bu tüm davranışlarına yansıyacak. Suçu kendinde bulmaya çalışırsan bu senin için bir anafora döner. Hep verir durursun. Hayat sizin hayatınız, seçimlerinize saygı duyuyorum. Umarım her şey istediğinizden bile güzel olur.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla