Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2013, 02:07 PM   #799 (permalink)
zeytin85
Teğmen

Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım merhaba..evet bende senin hissettiklerine benzer şeyler hissettim yaşadım.çok fazla yoğunlaşabiliyor insan.birde çevreden soranlar varsa hala bişi yokmu diye insanı iyice strese sokarlar..bunun çetelesini tutan teyzeler vardır.kim bekar kim evlendi kimin çocuğu yok neden;)lütfen tatlı canını sıkma.sende yazmışsın vakti zamanı var diye.olmadı tüp bebek denersiniz..teknoloji okadar ilerlediki..ama rabbim nasip ettikten sonra oluyo.çokk şükür allahıma..dünyanın en güzel şeyleri.şimdi sen sosyalliğini yaşa gez toz.bu sinema senin şu tiyatro benim..uykunu al kitap oku..akşam eşimle dolaş falan filan.çünkü bebişin olunca gece beşik sallayıp gündüzde koşturacaksın..sonrada bu yazdıklarımızı okur tebessüm edersin artıkınn:)
evet canım çok ama çok haklısın insallah birgün burdan bu mutlu haberimi sizlerle paylaşmak isterim eminimki o uykusuz gecelerde baya gülerek okucam bunları.soranların faktörüde çok önemli zaten niye olmuyor olsun bitane vb. bazen yoruluyorum ama gerçekten tek tek açıklama yapmaya.çok teşekkür ederim sevgilerimle.
zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla