Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2013, 08:26 AM   #796 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bu kişiye özel telkinler bölümünde hamilelikle ilgili telkin var. Acaba onu mu deneseniz. Merak ettim kaç yıllık evlisiniz? ben 17, 18 yıl sonra çocuğu olan insanlar duydum. İmtihan işte bu da sizin imtihanınız. O çocuk istemeden çocuğu olan insanın da öyle bir imtihanı var. Hikmetinden sual olunmaz derdi lisede ki edebiyat hocam. Çok severdim bu sözünü. Allah yardımcınız olsun. Bir de zikirlere baş vurabilirsin. Yıllar öncesinde bir arkadaşım vardı. Çocuğu olmuyordu. Öyle ki tüp bebekleri bile olmuyordu. Benim bir tanıdığım vardı. Adına hacıanne diyorlardı. Ona götürdüm onu. O da arkadaşıma bir sürü dua ve sureler verdi kurandan bunu okuyacaksınız dedi. Sonra eşin şöyle bir yere gidiyor, oraya gitmesin kötü oranın enerjisi felan dedi. Arkadaşım 40 gün sonra aradı beni " Hamileyim Allah senden razı olsun " deyince ben çok şaşırdım. Neden ki? dedim.Meğer okutmuş dualarını.Fakat her hocaya güven olmaz çok iyi araştırın. Etraf şarlatan dolu. Kolay gelsin. Allah gönlünüze göre versin.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla