Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2013, 11:11 AM   #182 (permalink)
cansuyu
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

kızım sanki alacaklı da alacağını ondan esirgiyormuşum gibi yıllardır söyleniyor. kim milyoner olmak ister ve kelime oyunu yarışmalarına katılmam için başımın etini yiyor. bazen düşünmüyorum değil. kelime oyunu özellikle. ama ben yarışmaktan hoşlanmıyorum, kendi değerimi başkalarına göre konumlandırmak ve değerlendirmek pek bana göre değil.
kim milyoner olmak ister de kendi kendine yarışıyorsun işte. anne bak yapıyorum başvurunu jokerlerini belirle...
joker mi? LER-im hem de.
benim yaşamımda , kimseyi kendimden geride gördüğümden değil, ama gerçekten, benden ilerde, beni tamamlayacak, onla olan ilşkimde bana çok artı değerler katacak değil üç, bir kişi bile yok ki.
genel olarak ben herkesin adası, ginkobilboası, ağlama duvarı ve hatta yaşam koçu diye adlandırdığı insani ilşkilerde bulundum, elbette onlardan da öğrendim, bana kattılar, katıldılar ama.. şöyle benden ilerde olup onla her adımımda benim de ileriye yürüyeceğimi bildiğim..
ve hatta..sık sık ayrık otlarını temizlemeyi ilke edindiğimden, benim yaşamımda ne ilerde ne geride..toplasan üç kişi çıkmaz..

BİR JOKERİM BİLE YOK

ben hala yarışmak istemiyorum kimseyle..
ben birlikte yürürken ilerlemek istiyorum.
ona doğru yürürken, adımlarımın hızlanacağı bir jokerim olsun istiyorum. yanlarında çırak, öğrenci kalacağım insanları yaşamıma ÇEKMEYİ ve başkalarına uydururken mehter marşına dönen adımlarımın koşaradımlara dönüşmesini.

BEN JOKERİM OLMASINI İSTİYORUM