Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2013, 11:03 AM   #4 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: kısır döngüden kurtulmak için ne yapmalıyız?

7 sene aynı iş yerinde çok az maaşla çalışmış biri yazıyor bu satırları.değişim için bağlarını koparman lazım. yani o durumdan vazgeçmemenin gerçek sebebini bulup bilincini ikna etmen lazım.bir çocuğu ikna eder gibi.

mesela bilinç altım şöyle diyordu..burda kabul görülüp seviliyorsun ya gittiğin yerde aynı hazzı yakalamazsan..
burada yaptığın işi biliyorsun ve iyisin gittiğin yerde ne yapacaksın ne kadar başarılı olacaksın.
azda olsa bir maaşın var ya gittiğin yerden kovulursan.
....vee ..veee..veeee

bazen ona küstüm bazen korkuttum bazen cezalandırdım..ama hiç biri işe yaramadı..

ve sonra kendi kendime korktuğum şeyleri sordum..teker teker onlarla yüzleştim.çoğu çocukca şeyler çünkü çocukluğumuzdan kalma durumlardan kaynaklı.
şimdi çok daha iyi imkanlarla daha iyi bir yerdeyim.Allahın izniyle buradada sevileceğim yaptığım işi kanıksayacağım.ve zamanı gelince burdaki görevim bitince beni geliştirecek başka yere geçeceğim.ama anladım ki insan bağlarını koparmadan başka yere geçemiyor..
zamanı gelmesi ,yani ruhunun değişimi kabul etmesi gerekiyor..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla