Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2013, 11:00 AM   #2 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: eziklik hissi

Alıntı:
CatalinaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kendimi diğer insanların ,arkadaşlarımın yanında çok ezik ve değersiz hissediyorum. sırf bu yüzden fikirlerimi söylemem, kaale alınmayacağım hissi vardır hep , sohbetlere katılamam.. çevremde hep sessizsin derler.. başkalarını hep kendimden üstün bulurum. bu yüzden kasılırım gerilirim konuşamam kasıntıdan.. hiç rahat değilimdir.. bu sorun bende ezelden beri var. antidepresan kullanmak istemiyorum artık..
Canim benim,

Aramiza hosgeldin oncelikle...

Seni tebrik ediyorum cunku cogu insan kendindeki bu eksiklikleri farketmez ve bunun icin herhangi bir caba sarfetmeye deger gormez ama sen farkindasin, bu da senin 1 -0 galip baslamana sebep oluyor...

Kendine guvenini nasil geri kazanabilirsin?

Ben de bir zamanlar senin hissettiklerinin benzerini yasiyordum.... HAksizliga tahammul edemeyip konusmaya basladigimda sanki bir sey bogazimda dugumleniyordu ve kendimi ifade edemiyordum ya da sinirime yenik duserek konusmak yerine bagiriyordum... Ve tabi ki hakli iken haksiz duruma dusuyordum...

Oncelikle sitenin amacini iyice anlaman ve inanman icin rehber bolumunu dikkatlice okumani oneririm, her yazimda arkadaslara hep bunu oneririrm, cunku gercekten ne icin yapildigini anlaman icin ve gercekten inanman icin oncelikle aklindaki sorularin cevaplarini bu bolumlerde bulabilirsin bu da senin calismalarini daha da inanarak yapmani saglayacaktir.

Insanlarin degisim gunluklerini okuyabilirsin, gun be gun tum degisimlerini yazan duzenli gunluk tutan arkadaslarimiz var, sagolsunlar, isik oluyorlar hepimize...

Daha sonra, telkinlerin anlamini? Nasil dinlenebilecegini? Oncelikler hangi telkinleri dinleyecegini? Ne kadar sure ile dinleyecegini? ogrenmekle baslayabilirsin...

Umarim hakkinda hayirlisi olur...

Degisimlerini izliyorum ona gore , Haydi kal saglicakla...

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla