Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2013, 11:45 AM   #47 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ''HeRoMaSTeR''ın değişim günlüğü

Ben de yaptırdım çekirdek inanç çalışması. Öncelikle, neyi neden yaptığını bilmek, şaşkınlıktan kurtulmanı sağlıyor. Kendini daha iyi anlıyorsun. Neden o tepkiyi verdiğini, bunun sebebini ve yıllardır edindiğin davranış biçimlerini sorgulama imkanın oluyor. Yani sen sanıyorsun ki ben hep doğru yapıyorum ama insanlar beni anlamıyorlar. Oysa bizim orada aşırı bazı tepkilerimiz söz konusu olabiliyor.
Çekirdek inançların değişmedikçe sende pek fazla yol alamıyorsun. Enerjini değiştirmen güç oluyor. Ayrıca mesela hangi telkinleri dinlemeliyiz bu bile çekirdek inanç çalışmasından sonra daha isabetli olabilir diye düşünüyorum. Ben çekirdek inanç çalışmasına karar verirken şöyle düşündüm "bu çalışmayı yaptırırsam kazancım bir hayat olur, eğer bu yanlış bir kararsa kaybım yalnızca bir miktar para" işte bu nedenle kazandıklarımla kaybımı karşılaştırdığımda düşünmeme bile gerek kalmadı ki aslında bunu düşünmem bile yersizmiş. Çok memnunum aldığım karardan. Sevgimle arkadaşım umarım senin için hayırlara vesile olur.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla