Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2013, 04:00 PM   #53 (permalink)
Çağla**

Tesekkür: 134
12 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Çağla** is on a distinguished road
Standart Cevap: UYKU VE RÜYALAR

Merhabalar. Telkinleri 6 gündür dinliyorum, bir şeylerin değiştiğinin farkındayım. Bu sabah uykumdan uyanmak istedim ama uyanamadım, gördüğüm rüyaların etkisiyle.. Çok ilginçti, inanılmaz derecede netti. 2 tanesini hatırlıyorum. Birinde çok yakın bir arkadaşımın öldüğünü gördüm, korkarak kendime gelmeye çalıştım rüyada olduğumu biliyordum ama gözlerimi açamadım, durumun farkına vardığım her an rüyanın devamını gördüm. Diğer rüyamda ise iki erkek gördüm, arkadaş ortamında tanışıyormuşuz. Erkeklerden birinin adını soyadını şimdi bile hatırlıyorum, diğerini unuttum ama. 3 saat boyunca bu iki rüya içinde kayboldum resmen. Uyandığımda hemen arkadaşımı aradım, sesini duyduğumda inanılmaz bir rahatlık hissettim. Etkisindeyim hala rüyaların, uzun zamandır böyle huzursuz olmamıştım uykumda. Telkinlerin etkisi olabilir mi, diye düşünüyorum. Neden 6 gün sonra, ya da neden kötü bir şekilde? Bu konu başlığındaki yorumları okudum, korktum açıkçası. Benim de çok önceden gördüğüm bazı rüyalarım gerçekleşmişti çünkü.. Bir açıklama yapabilirseniz sevinirim, teşekkürler..
Çağla** isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla