Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2013, 11:07 AM   #7 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: hayırlısı bakalım

Ben zaten sürekli karışık rüyalar görürüm. Bu benim için yeni bir şey değil. Bir de şu var, uzun zamandır zaten rüyalarımla ilgili çalışmalarımda oluyor. Rüyalarını daha iyi yorumlayabilmen için sana bir de kitap önerebilirim. Işık Elçi'nin "Rehber Rüyalar" kitabı. Bu kitap benim başucu kitaplarımdandır. Ayrıca burcunun özelliklerini iyi tespit etmeni, bulabilirsen yükselen burcunuda bilmeni ve oğuzhan ceyhan ve demet( soy ismini hatırlayamadım) hanımın haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları var. Onları da dinlemeni öneririm. Mesela bana geçen ay için 19 una dikkat edin demişlerdi. O gün hayatımda çok önemli bir olay yaşadım. Oldukça kötüydü ama sonuçları kötü değil. İkincisi ise ayın 17 sinde sizin için önemli olaylar var demişlerdi. Dün ise çekirdek inanç tespiti için çalıştık. Bu o zaman düşünmediğim bir şeydi
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla