Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2013, 02:19 AM   #9 (permalink)
Çağla**

Tesekkür: 134
12 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Çağla** is on a distinguished road
Standart Cevap: Yitirme sakın cesaretini! Ve her şey iyi olacak..

Söylediklerine harfiyen katılıyorum Işıklı Yol :) Sizlerin rehberliği benim için önemli, karşı gelmiyorum. Yani aynı düşüncedeyiz bugüne kadar konuşulan hemen her konuda. Bu yüzden içinden gelen neyse onu söyle bana :) Geçen gece ben kötü hissettim kendimi biraz, ki belli bunu mesajımda da yansıtmışım. Ben özür dilerim, yanlış şeyler düşünmene sebep olmuşum..

Her insanın kendi doğruları, düşünceleri, değer yargıları vardır. Bugün benimle aynı düşüncede olan, aynı inancı yaşayan ve yaşatan insanlarla bir aradaydım. İnanılmaz bir enerji vardı ortamda, sevdiğimi sevildiğimi gördüm, hissettim. Bir kez daha şükrettim; büyüdüğüm ortam için, sahip olduğum aile için, bana verilen değer için. Mutluyum.. Bir o kadar obuuuurr, akşama kadar hiç durmadan bişeyler yedimm kilo almaktan korkuyorum :)) Kilo verme telkinleri dinlemem gerekmez umarım haha :)) Bütünleme sınavlarına gidicem 5 gün sonra, ders çalışma isteği yok içimde. Finallerim çok kötüydü, o dönem inanılmaz kötü hissediyordum çünkü.. Ve bütünleme sınav programına baktığımda şoka girdimm, bir günde 4 sınava girilir mii yaa :) Bütünleme programım final programımdan daha fenaa, okul uzadı uzayacakk göz kırpıyoor :) Bu konuda olumlu düşünemiyorum, ne kadar çok istesem de :) Mutlu olduğum başka bir konu daaa, benim için çok önemli olan ailemin okulla ilgili görüşünü öğrenmiş olmam :) Konuştuk sabah uzun uzun. Okuduğum bölümün zorluğunu biliyorlar, ama küçüklükten gösterdiğim başarılardan dolayı beklenti içindeler. Benim omuzlarımda koca bir yük gibi bu, bölüm zor evet, ama benim içimde heves yok. Yani yoktu, artık seviyorum bölümümü. Bir ömür bu meslekle geçecek, iyi yönünden bakmak istiyorum. Her ne kadar itekleye itekleyee bitirecek olsam da, bu mesleği yapmak, kendi alanımda çalışmak istiyorum. Son senemde daha çok hırslandım, ama yine kalan derslerim varne yazık ki.. Umuyorum 2. dönemden kaybım olmayacak. Okulun 4 senede bitmeme ihtimali olduğunu söyledim, ki tepkilerine şaşırdım :) 'Olsun, sen her şeyden önemlisin, okul elbet biter.' dediler, özellikle babamın fikri benim için önemliydi. Her doğrumda, hatamda yanımda olduklarını bildiğim için okul mevzusunu dile getirmek oldukça zordu, hayal kırıklığı yaşamalarını istemiyorum çünkü. Ama görünen köy de kılavuz istemez ki caaaaanımm :) İçim rahatladı, hayırlısı olsun diyorum :) ... Kardeşimi çok özledim, 3 ay olacak yakında.. Yaklaşık 3 saat önce görüntülü konuşma yaptık ama, güldürdü epey yüzümüzü :) Gözleri dolu dolu, sesi titreyerek. Hasret, sancılı epey. Ama bitecek inşallah... Yarın ders çalışmak istiyorum, artık başlamalıyım.. Geleceğimi avuçlarımda tutuyorum, ve bunu en iyi şekilde biçimlendirmek istiyorum.. Şimdi türkülere akma zamanı.. Gece güzel olsun. Gelen gün güzellikler getirsin iyi yürekli insanlara..
Çağla** isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla