Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2013, 09:50 PM   #22 (permalink)
scouter
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough
Standart Cevap: 2013 yeni yıl hediyesi:gizemli 6 / şans ve aşk

[/QUOTE] onun haricinde günlük hayatta sosyal ilişkilerimde karşıma yardımsever, güleryüzlü ve sevgi dolu insanlar çıktılar ve bana hayatımda küçük küçük kolaylıklar sağladılar. yani bir şekilde sempati duyuyor karşıma çıkan insanlar.
ve bir de kedileri hayvanları çok severim son 3 gündür her dışarı çıktığımda onlara rastlıyorum ilk rastladığım günden sonra ertesi gün de görsem diye düşünürken yine karşıma çıktılar ve benden kaçmıyorlar. elimle yemek bile yedirdim onlara. şimdilik aşk konusunda gelişme yok ama hayatım daha sevgi dolu oldu kesinlikle. daha da önemlisi başkasının sevgisine ihtiyaç duymaz oldum.[/QUOTE]

Yorumlardan anladığım kadarıyla paylaştığınız telkin sadece aşık olmak yada birinin bize aşık olmasını sağlamak amacı taşımıyor... Aslında günlük yaşamda yoğunluktan dolayı farkına varmadan içimizdeki bastırdığımız derinlerdeki sevgi duygularını gün yüzüne çıkartıyor.

Eğlenceli bence böyle değişimler yaşamaya başladığına göre her şey daha yeni başladı..... Ne dersin?

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla