Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2013, 11:40 AM   #27 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Telkinler işe yarıyor! 8 günde 4 kilo

Ben sanırım on gündür falan dinliyorum. Sadece suçluluk ve ego güçlendirici bu zaman zarfında öncelikle başımda ağırlık bazen ağrı, sanki midem de bir taş varmış hissi yaşadım. Ve sürekli su ihtiyacı öyle ki şişeler dolusu su içiyorum yine de susuzum bu bana çok ilginç geliyor. Şimdiler de susuzluğum nispeten hafifledi. Bu arada çok uzun yıllardır gaz ve kabızlık sorunum vardı. acaba çok su içmenin etkisi mi bilmiyorum ama o sorunlarım neredeyse yok oldu. Buna paralel olarak da kilo veriyorum. Ne kadar olduğunu bilmiyorum, tartılmadım. Kilo vermeye çalışan arkadaşlara tavsiyem şudur ki kiloya odaklanmayın arkadaşlar, önceliğiniz sağlıklı beslenme olsun. Bu sizin yeme konusunda daha az stres yaşamanıza sebep olur. Biliyorum çünkü ne zaman diyet yapmaya başlasam aklım sadece yemekte oluyor. Oysa ben o kadar da iştahlı biri değilimdir. Fakat bu arada kursuma yürüyerek gittiğimden bununda mutlaka faydasını görüyor olmalıyım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla