Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2013, 02:32 PM   #9 (permalink)
beyza95
Teğmen

Tesekkür: 1
37 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyza95 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: B-ı-k-t-ı-m !!

Teşekkür ederim fikirleriniz için ama anlatamadım galiba.ben zaten bunların hepsini biliyorum.filmi beğenmedikleri zaman ''aman nolcak dünyanın sonu mu? beğenmezlerse beğenmesinler'' diye düşünüyorum zaten ama bunu düşüncelerime geçiremiyorum.o bi şekilde bana heycan verip beni bütün gece uyutmadı.olan yine bana oldu yani.dışardan bakınca çok komik bi durum bunun bende farkındayım,insan hiç böyle bişi yüzünden atak geçirir mi?..ama işte düşündüklerini kafana geçirtemiyorsun.ilaç alma çok gençsin diyen arkadaşlar, aldığım ilaç prozac adında bitkisel bi ilaçtı.üstelik günde bi tane alıyodum.ama dedim ya telkinler ilaçsız daha hızlı etki ettiği için ilaçları bıraktım.ama annem dün çok kızdı telkinlerle birlikte ilaçlarınıda alsaydın,böyle olmazdı dedi.birde bişi dicem sanırım ben milletin filmi beğenip beğenmeyeceklerinden çok, ''o film izlenecek! ben izlediysem onlarda izlicek,izlenmeli ! ben öyle karar verdim'' düşüncemden dolayı oldu.e biz filmide tam izleyemeyince,(çünkü sonrasında film bozuldu) sanırım bundan sonra herşey gelişti.e ama sonuçta herşey her zaman istediğim şekilde olamaz,benim planladıqım şekilde yani.kısacası bnm bu huyuma son vermem lazım! şimdi bana şunu söyleyin,bu yaptığım şeyin adı nedir?
bende ona göre bi telkin dinliyim...
beyza95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla