Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-01-2013, 02:15 PM   #2 (permalink)
teresa
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: B-ı-k-t-ı-m !!

ben 18 yasında olduğundan dolayı bole duygular yasamanı normal buluorum tam hayatının gecıs donemındesın..butun duyguları YOGUN yasıosun..ama senın kı bıraz fazla yoğun..böyle devam edersen eger hayatın boyunca bole gıdersın..bence once bı rahatla..bende de var böyle seyler oyuzden yazıorum sana..ben 23 yasımdayım senın yaslarında bende yasadım bole seyler..her olaya herkese fazlasıyla anlam yüklemek bence bunun adı...lısede bı vıdeo hazırlamışlardı herkesın kısısel ozellıklerını yazmışlar felan hıc unutmam bana paranoyak yazmışlardı...gerçekten oleydım...HAYATI HIC AKISINA BIRAKMADIM...BEN STRES YAPSAMDA YAPMASAMDA O OLAYI YASANACAk O FILM IZLENECEK MADEM STRES YAPMANA GEREK YOK...EGER O FILMI BEGENMEZLERSE BU DUNYANIN SONU DEGIL..EGER SENIN IZLEDIGIN FILMI IZLEMEYE KARAR VERMISLERSE BU SSENIN FIKIRLERINI SECIMLERINI ONEMSEDIKLERINI GOSTERIR DURUM OKADAR VAHIM DEGIL DEMEKTIR...KENDINIBU SIKINTILAR YERINE BASKA UGRASLARA VEREBILIRSIN AKLINA BOLE SEYLER GELDIGINDE FARKLI DUSUN II DUSUN..BEN EN BASLARDA AMAN DIYODUM II DUSUNMEK NE ISE YARICAK INAN BANA COK ISE YARIO...
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla