Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2008, 03:33 PM   #72 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

Amanda aman hem özelden hem genelden beni mesaj bombardımanına tutan herkesi öncelikle sevgiyle kucaklıyorum efenim

Sevgili eğitimcimiz Keops'u yeni yolcu ettik.O buradayken de yazmak pek kolay olmadı açıkçası,evde de devam edildi çünkü eğitime.

Öncelikle gelen herkese çok teşekkür ediyorum.

Mücevher'ime ve bizi kırmayıp gelen Keops'a ayrıca teşekkür ediyorum.

Herkesi tanımaktan ve daha önce tanıştıklarımla da tekrar kucaklaşmaktan çok keyif aldım.

Buluşma gerçekten harikaydı.25 kişi kadardık.Çok verimli ve çok eğlenceli bir buluşma oldu.

Keops'un paylaştığı eğitimle bilinçaltına mesaj göndermeyi ve bizi rahatsız eden duygularımızdan nasıl arınmamız gerektiğini öğrendik.

Sevgili Akın Berk'le çekim yasasını daha verimli nasıl çalıştırabiliriz onu hem örneklerle hemde anlatımlarla deneyimledik.

Hayal ablanın o mükemmel anlatımıyla Reiki nin eşsiz güzelliklerini dinledik.

Kısacası çok pozitif bir ortamdı ve gelenlerin de mutlu bir şekilde ayrıldığına inanıyorum.Ayaklarınıza sağlık efendim.İyi ki geldiniz ve neşe kattınız.

Tekrar görüşmek üzere.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla