Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2013, 05:33 AM   #309 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

insan neden acı çekmek için uğraşır ki?Bence insan acı çekmeyi,üzülmeyi,şansızlığı seviyor ve üzülmek için elinden geleni yapıyor.Belki de bu tanıdık hayattan çıkmak ondan zor geliyor.Eğer çıksa üzüleceğini düşünüyor.Oysa ki zaten üzülüyor.Ama psikoloji işte.Örneğin ben bir taraftan iş değiştirmek istiyorum.İşimden mutsuzum.Ama iş değiştirmeye gelince içimi hemen korkular kaplıyor.Nerden geldiğini bilmediğim korkular.Böylece istediğim hayatı kendi kendimi kısıtlayarak yaşıyorum.Kendime bir sınır çizmişim.Öyle yaşıyorum gidiyorum.Yaş ilerledikçe insan hayatı daha kavrıyor.Anlıyor ki hayatı zorlaştıran bizleriz.Kendimizi nasıl görürsek o hayatı aynen yaşıyoruz.En karanlıkta bile bir umut bir iışık vardır diyip hayata gülümsemek en iyisi.Bugün hayata gülümsüyorum :))
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla