Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2008, 09:05 AM   #67 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: 12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

durucum ilgine teşekkür ederim canım...çok şükür kızım sapa sağlam....bıcır bıcır...

tek kelimeyle muhteşem bir toplantı oldu....

çok güzel bilgi paylaşımları oldu....sevgili keopsa uzaktan gelip bizlere bu semineri verdiği için öncelikle teşekkür ediyorum.... super

sevgili akın berke de çekim yasasıyla ilgili verdiği bilgiler için çok teşekkür ediyorum...

hayal ablacım her toplantıda bir anne gibi bir abla gibi hep yanımızda olduğu için teşekkür ediyorum...

redflower ciğim forumumuzun küçük kız kardeşi....sana da onca yoldan gelip bu toplantının oluşmasına vesile olduğun için çok teşekkür ederim....(kıskanç redflowers... )

mücevher cim sende uzaktan gelenlerdensin...ayağına sağlık yüreğine sağlık...daha önceki toplantılarda bir türlü nasip olmamıştı tanışmak...bu toplantıya gelmene çok sevindim...ve seninlede tanıştığıma çok sevindim...

sevgili trinity69 seninle tanıştığım için çok memnun oldum harika bir insan ve harika bir annesin....

yağmura da her ne kadar toplantıya eşlik edemesede senin yanında olduğu için ve onca saat sabırla beklediği için teşekkür ediyorum...ve o nu kocaman öpüyorum...

taçyaprak cım...redflowers in farklı bir versiyonu iyiki geldin iyiki tanıştık seninlede çok memnun oldum....

jaunty canım senin sayende seminer esnasında bizim aklımıza gelmeyen küçük detayları öğrenmemize vesile oldun...bizlerde sayende atladığımız şeyleri ...aaaa bu da vardı...evet bunuda sorucaktım diyerek bilgilenmiş olduk...ve seninlede iyi ki tanışmışım...

şu an isimleri aklıma gelmeyen(çok özür diliyorum) ve toplantıya katılıp bizleri mutlu eden tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...

bilgi dolu paylaşım dolu sohbeti sonsuz bir toplantı oldu...çok ama çok mutluyum böyle içten ve samimi doslukları hayatıma çektiğim için....

hepinize sevgiler...