Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2012, 08:55 PM   #7 (permalink)
Eğlenceli
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim Yardıma İhtiyacım Var Hemde Çok ...

Alıntı:
ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel demişsiniz çok teşekkür ederim :) Kesinlikle haklısınız ama engelleyemıyorum dediğiniz gibi gün boyu kendime bi meşguliyet bulsamda düşünüp dururum ve kendimi gene yerden yere vururum durumuma üzülürüm insanlar karşısında böyle gözüktüğüm için üzülürüm. Bugünde biri babamı görmüş babamda biraz eğik yürüyomuş sonra demişler '' ardanın babasıda arda gibi heralde hayata küsmüş '' dediler. Ben hayata küsmüş,konuşmuyo,ruh gibi,boş adam,hayat yok bu cocukta gibi laflar duyunca halime çok üzülüyorum ben böyle biri değildim ne olduysa 8.sınıftaki düşüncelerimden sonra oldu 7. sınıfa kadar hayat dolu insandım.8.sınıfta büyüme belirtileri başladıgında ben annemler ananemler beni sevmicekler eskisi gibi , eskisi gibi sevimli yaramaz olamıycam ben eskisi gibi kalmak istiyorum diye düşünerek tüm bu şeyler ondan sonra başladı. Allahım bi an önce bu durumdan kurtulurum umarım.
anlıyorum.. senin sorununun kaynağı bence büyümeyi reddetmek.Bu konuya iyi gelebilecek olumlamalar bulup yapabilirsin. insan bilmediği yeni durumlarla karşılaşma ihtimalinden korkar zaten bu normal birşey. hepimiz bunları yaşadık. bu duruma düşen dünyadaki tek kişi değilsin. ama çok şükür ki korktuğumuz şeyler başımıza gelmedi. seni rahatlatacaksa en azından onu söyleyebilirim. tamam belki aile fertlerin çocukluğundaki kadar sana sarılarak seni öperek senle oyun oynayarak vakit geçirerek sevgilerini göstermeyebilirler. bu belirtiler azalacaktır ama kalplerinde daima yerin olacaktır sadece somut göstergeler ortadan kalkıcaktır. ama aynı zamanda bir süre sonra sen de aynı şekilde onlarla daha az vakit geçirmeyi, belki kendi başına kalmayı belki yaşıtlarınla daha çok birlikte olmayı istiyor olacaksın. onlar seni artık çocuk olarak göremedikleri için sana karşı değişebilirler ama sen de onlara karşı değişeceksin. bunda korkulacak birşey yok. kendimden örnek vereyim ben şu anda 30 yaşındayım ama ailemden birisinin beni severken tıpkı bir çocuk sever gibi öpmesini kucaklaşmasını istemem. eskiden isterdim evet. ama şu anda onlardan istediğim beklediğim şey. konuştuğumda fikirlerimin dinlenmesi ve görüşlerime saygı gösterilmesi gibi beklentiler. senin de beklentilerin bu tip şeyler olacaktır zamanla. bilmem anlatabildimmi :)