Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2012, 02:10 PM   #47 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

Sevgili Arkadaslar,

Ozellikle uzun suredir sitedeki telkinleri olsun, ozel isme ozel telkinler olsun ya da tum kisisel gelisim konulari ( eft - olumlama - meditasyon...vb) yapan kisiler su an kendilerini nasil hissediyorlar acaba?

Ara mi verdiler, hala bu sitedeler mi , paylasimlari devam ediyor mu... Herseyden onemlisi o eski hallerinden neler kaldi yanlarinda?

Bu sorularin cevaplarini haydi birlikte burada paylasalim?

Ben 1 senedir uyeyim ve zaman zaman islerimin yogunlugundan giremesem de her zaman gun icerisinde paylasim yapmasam dahi girip okumaya devam ettim... Telkinleri 4 ay kadar dinledim ve kendim icin yeterli oldugunu dusundugum an biraktim....Ve bu siralarda eft - olumlama + meditasyonlarima devam ederek yol aldim... Ve 1 ay kadar once tekrar telkinleri en bastan dinlemeye karar verdim... Neden karar verdim? Cunku almis oldugum yoldan emindim ve uzrine tekrar eklemeler yapma geregi duydum...

Zaten telkinleri biraktiginizda tekrar eski halimize donmyoruz, o yol alinmistir ve uzerine eklemeye devam ederiz.... Mantikli olan da bu sanirim...

SIZLER bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar?
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla