Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2012, 05:32 PM   #5 (permalink)
SapphireLady
Teğmen

SapphireLady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SapphireLady is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kendi başımıza çekirdek inanç nasıl bulunur bilenler varsa yazsın

ego kodlarınızı (yani çekirdek inanç) kendiniz de bulabilirsiniz. bunun için kendini bol bol geliştirmeniz, dikkatle kendinizi takipte olmanız, ve tabiki zaman ve emek harcamanız gerekiyor. işte uzmanların rolü burada başlıyor. o kadar emek ve zaman harcamak istemeyen kişiler bir uzmandan yardım alarak ego kodlarını bulup değiştirebiliyorlar.

her iki türlüsü de mümkün yani.

ben 6-7 yıldır bu konularla uğraşıyorum ve meslek olarak yapıyorum. kolay bir uğraş değil tabiki. bu sitede benden çok daha uzun yıllardır bu konularla uğraşan ve meslek olarak yapan kişiler de vardır mutlaka. atakan bey ve şu an isimlerini hatırlayamadığım (özür diliyorum isimleri hatırlayamadığım için) çok değerli uzmanlar da mevcut bu sitede gördüğüm kadarıyla.

ister siz kendiniz bulup değiştirin ego kodlarınızı, isterseniz bir uzmandan yardım alın. ama her ne olursa olsun ego kodu konusunu çıkmaz sokak olarak görmeyin. kendinizi çaresiz hissetmeyin. evrenin kapılarını kendiniz kapatmış olursunuz böyle bir durumda...

isteyin ve inanın, evren kapılarını ardına kadar açacaktır sizlere ;)

sevgiler...
SapphireLady isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla