Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2012, 08:17 PM   #55 (permalink)
rüzgarın fısıltısı

rüzgarın fısıltısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rüzgarın fısıltısı is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Rüya Tabirleri

Rüyamda bir kaplumbağam vardı,sürekli elimde gezdiriyordum,seviyordum falan sonra eve getiriyordum mutfaktaki masanın üzerine koyuyordum ve tam da masanın ucuna koyuyordum düşebilme ihtimalini göze alarak,ama biraz da tedirgin bir şekilde bırakıyorum ya yere düşerse diye.

Sonra odama gidiyorum,dişlerim aşırı derecede ağrıyor,sanki birbirlerine çok yakınmış da sıkışıp ağrı yapıyorlarmış gibi ve birbirlerine yaptıkları basınçtan dolayı düşeceklermiş gibi hissediyorum ve bu korku yüzünden de çok sinirleniyorum :D

Sonra salona gidiyorum ki ne göreyim,annem ve babam oturmuşlar,babam benim kaplumbağamı almış eline ve zavallı hayvanın kabuğunu çıkarmaya çalışıyor ve kabuğu kırıyor,kaplumbağanın içindeki deri ve kabuğu ayırıyorlar.Ben kaplumbağayı o halde görünce o kadar çok ağlıyorum ki,çok vicdan azabı hissediyorum,anneme ve babama bağırıyorum"Nasıl böyle bir canilik yaptınız?" diyorum ama onlar bana cevap vermiyorlar sanki hiçbir şey olmamış gibi,hatta kaplumbağanın ölüsü salonda değilmiş gibi çok soğukkanlı bir şekilde oturuyorlar.Onları öyle görünce daha çok sinirleniyorum.Kaplumbağayı o halde gördükten sonra elime de alamıyorum tuhaf geliyor ve onlardan en azından alıp çöpe atmalarını istiyorum ama onlar kaplumbağayı o halde öylece bırakıyorlar.Benim söylediklerimi hiç dikkate almıyorlar,sanki hiçbir şey yapmamış gibi davranıyorlar,hatta bir de utanmadan günlük sıradan sorunlarını bana anlatmaya başlıyorlar onların bu vurdumduymazlığı beni çıldırtıyor resmen ben ağlamaya ve onlara bağırmaya devam ediyorum.Sonra babam onunla ilgilenmediğim ve dinlemediğim için alınır gibi oluyor..annem de bana "Sen hiç olgunlaşamadın,saçma sapan davranışların var farkında mısın" diyor ve patlama noktasına geliyorum,ama ne söylesem boş diye düşünüp cevap vermiyorum,salondan ağlayarak çıkıyorum ve o sırada da uyandım.

annem bana geçenlerde çok kırıcı sözler söylemişti hiç aklımdan çıkmıyor,babamla da ertesi gün tartışmıştım sanırım onların etkisinde kaldım ama kaplumbağa ne anlama gelir ki
ben pek rüya görmezdim ama telkinleri dinlediğimden beri çok rüya görüyorum.
rüzgarın fısıltısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla