Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2008, 07:57 AM   #15 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: İsobel'in günlüğü

İsobel öncelikle günlüğün hayırlı olsun .Sende bizim gibi kendini keşfedenler kervanına katıldın .Bu çok güzel bir duyğu ve insanı çok mutlu ediyor.Bizim sitenin çok güzel bir destekleyici etkisi vardır .Bizler daha önce de belki kendimizle çok uğraşmışızdır ama hiç bu kadar etkili olmamıştır.Buradaki sıcak dostluklar insanı çok güzel motive eder ve takıldığın anda sana kocaman bir destek gelir ve gelişmeye çalışmaktan hiç bıkmazsın .Benim gibi kişisel gelişim kitabı okumaktan hoşlanmayan birine bile bisürü kitap okuttular ya helal...
Bizler her gün yeni bir bilgi edinerek buradan ayrılıyoruz bu çok güzel bir paylaşım ve insanın kendini çok iyi hissetmesini sağlıyor.Bizler sevinçlerimizi hüzünlerimizi kimseye anlatmadığımız sırlarımızı bile anlatıp içimizdeki çözülmezlerimize çağreler aradık ve ben kendi adıma çözümlerde buldum .henüz çocukluğumu aşamadım ve kendimden vazgeçmemeyede kararlıyım .
Seninde paylaşımlarını her gün takip ediyorum ve güzel gelişmeler yaşıyorsun .Yolun aydınlık ve açık olsun.