Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2012, 09:39 PM   #4 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Nazar değmesi

Alıntı:
tugba__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dua ile beraber koruma kalkanı da nazarda etkili. benim de enerjim çok çabuk düşüyordu çok nazar da değerdi ama koruma kalkanını dinleyerek kendimi çok daha enerjik hissetmeye başladım.
Sevgili Tugba,

Ben de buna benzer bir konu basligini 2 gun once acmistim, gozatabilirsin...

YAlniz benim sorunum biraz farkli... Yeni evliyim ve eve girdigimde SIKINTIgeliyor icime , uyuyamiyorum, geceleri kabuslar goruyorum ve titreme, esimden uzaklasma, asabiyet hali ortaya cikiyor... Nazar oldugunu dusunmek istiyorum ama hurafelere inanmadigim icin profesyonel gibi gorunen hoca, medyum vb. insanlarla da muhattab olmak istemiyorum...

Ne yapabilirim acaba bir tecruben ya da tecrubesi olan bir tanidiginin buna benzer yasadigi bir olay var mi? Varsa bu olay karsisinda ne yapti , nasil ustesinden geldi...

Tugba arkadasina sordum ama lutfen ayni sekilde tecrubesi olan tum forum arkadaslarimdan yardim rica ediyorum, gercekten zor durumdayim ve gecmesini istiyorum...

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla