Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2012, 11:32 PM   #32 (permalink)
ceko_25
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts
Standart Cevap: Eğer çekim yasası doğruysa

müminokanın yazdıkları son derece aklılcı ve zekice bir analiz ben dün mesajı uzun görünce okumadım şöle bi baktım soru kımına sadece okumuştum bide sorunu içinde cevabı zaten var o kadar havalı cümlenin üstüne 3 basit cümleyle yanıt vermek ayıp olur dedim uzunca açıkladım
Düşüncelerinizin, duygularınızın ve davranışlarınızın tamamen uyum içinde olması gerekir. demişsin alntı yaparak ya zaten bunlardan biri yoksa olumyo bu iş dimi araştırmacılar hastalıga çare için yıllarca kafa patlatıyo düşünüyo duygu katıyo ve uyguluyo her şey var zaten adam hastalıgı çekmiyoki nasıl tedavi ederimi çekiyo burdan bi sonuç çıkar artık
1. sayfada adam mın teki sana hak vermiş maçlarda 50000 kişi çok isiyo galibiyeti ama olmuyo bilgisiz ne ve niçin istedigini bilmeyen 50000 kişi morinyodan dahamı çok istiyolarki başarsınlar
ayriyetten 2. dünya savaşı siyonizmin taavan yaptıgı bi dönemdir osmanlı imparotorlugunu yıkmıştır hitlerin yahudi katliamını yaptıranların siyonist olmadıgı ne malum hem öle siyonist olmasada stalin ya chıırcil daha çok istemiş hani bişey varya imkansızı istemeyin bütün dünyayı nerdeyse yok etmeyi istemekmi daha kolay gerçeklerşir bütün dünyanın kendini kurtarma çabasımı hangi enerji daha yogundur dahada bişey yazmam bu kadar zözün üstüne anlamassan artık yuh sana
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla