Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-10-2008, 08:36 AM   #6 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Kadın Dediğin...

Bence kadın olmanın vasıflarını yazan güzel bir yazı olmuş .Biz kadınlar uzun bir süredir kadın olmayı sadece cinsellikle özdeştirmeye başaldık .Ben çevreme bir bakıyorum sorunları dağ gibi kadınlarla karşılaşıyorum .Nedeni eşleri ile yukarda olması gereken hiç bir şeyi yaşamayıp sadece yatağı paylaşmaları ve birde parayı .Arkadaşlar yukarda akıllı bir kadında olması gereken vasıflar analtılmış .Bunları uygulayan kadın zaten mutsuz olmaz .Lakin böyle bir kadınada yakışacak bir koca lazım .Bir şey tek taraflı olursa mutluluk yarım oluyor ve kadın bir süre sonra sıkılıyor.Adamda kendini yetersiz görmeye başlayıp kadına baskı yapmaya başlıyor ve sorunlar çoğalıyor .Bizler isterken karşımızdakine ne verebiliyoruz bunuda göz ardı etmeyelim .Bizler içinden çıkamadığımız olayları başkasına yüklemekte ustayızdır ortada bir sorun varsa iki taraflı düşünüp ortak bir yol bulunmalı ve taşın altına herkes elini koymalı yoksa tek taraflı başarı olmaz.Bu yazı güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık Lier kardeşim .