Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2012, 05:09 PM   #14 (permalink)
heromaster
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Cevap: ''HeRoMaSTeR''ın değişim günlüğü

Evet uzun süredir günlüğüme bir şey yazmadım farkındayım.. Genelde önemli şeyleri yazmayı tercih ettiğim için olabilir...

Bugünkü mevzu zihni yeniden yapılandırma hakkında..
Önce şu benzetmeyi yapayım zihin bir kağıt gibidir... yani bir kez nasıl katlandıysa o şekilde iz bırakır...düşünce sistemimiz kağıdı katlama şeklimiz eğer düşüncelerimiz güzelse zihnimize de güzel izler bırakır.. Ama burada şu soru ortaya çıkıyo eğer yanlış katladıysak ne yapmalıyız??... çok basit kağıdı açıp yeniden katlamalıyız..
Şunu söylemeye çalışıyorum değişmesini istediğiniz düşünceleri belirleyin ve onların yerine yeni düşünceler koyun..
okuduğum kitaptaki şu kelimeler çok hoşuma gitti.. Enerji-ve-sarsılmaz kararlılık ...muhteşem kelimeler deyilmi ben bunlara bi kaç tane daha ekledim...
Enerji-ve-sarsılmaz kararlılık, Kusursuz sakinlik-ve-Sonsuz Cesaret..
Bu kelimeleri zihninize yerleştirin.. aklınıza her olumsuz düşünce gelişinde, saat başı ve gün içinde tekrarlayın bir süre sonra rüyalarınızı bile ele geçireceksiniz cesaretiniz rüyalarınızda bile büyük bir patlama yapacak daha önce yapamadığınız şeyleri yapmaya başlayacaksınız...

Ben bu kelimeleri zihnimde her zaman canlı tutmaya başlıyorum ve çok işe yarıyor..
Enerji-ve-sarsılmaz kararlılık, Kusursuz sakinlik-ve-Sonsuz Cesaret her ânınızda size yardım etmek için bekleyen mükemmel ve kusursuz donatılmış bir ordudur....By HeRoMaSTeR
heromaster isimli Üye şuanda  online konumundadır Online   Alıntı ile Cevapla