Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2012, 10:24 AM   #269 (permalink)
nazile

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazile is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kabus Görüyor musunuz?

Alıntı:
gizem gizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya lütfen bilen varsa cevap yazabilirmi lütfen, ben ender olarak uykumdayken çok şiddetli bir şekilde titremeyle uyanıyorum böyle bir titreme şekli gerçekten yok ve o anda besmele çekmek geliyor içimden ve ardından kelime i şahadet getirmek istiyorum fakat dilim büyüyor çok zor söyleyebiliyorum fakat ben mücadele edince yavaş yavaş duruyor titreme olayı ne olabilir bilmiyorum benim yaşadığımı aynısını yaşayan varsa lütfen cevap yazsın...

Sleep Paralysis yani uyku felci. Şurdan daha iyi anlayabilirsin Bu Ne Biçim Hikaye Böyle?: Sleep Paralysis ben uzun zamandır bu dertten muzdaribim. Dualar okuyorum cart curt, yok deliriyorum korkudan. Sonra dini inançlar konusunda düşüncelerimde değişiklik oldu anlayacağın şu an herhangi bir dini inanca mensup hissetmiyorum kendimi ve o zaman kabus gördüğümde ne yapacağım konusunda çok düşünmüştüm. İnanırken bütün duaları okuyordum hem de ağlaya ağlaya, uyanayım ne olur gitsinler artık diye ama bir türlü uyanamıyordum. Neyse dua da okuyamayacağım artık ya şartladım kendimi bi kabus gördüğümde bunun kabus olduğunun farkına varacağım ve uyanmak için elimden geleni yapacağım diye bi bakıma rüyadaki ben uykudaki beni uyandıracaktı.

Kesinlikle işe yarıyor. Bunu yapmaya başladığımdan beri sadece iki defa kabus gördüm biri dün geceydi biri de çok önce.

Sevgiler
Nazile
nazile isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla