Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2012, 11:30 PM   #1 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Arrow 23.Eylül / Şaman Rehber Aktivasyonu / Pakauwah Activation

ŞAMANİK REHBER AKTİVASYONU / Pakauwah Activation

Seminer ;

Tarihi: 23 Eylül 2012 Pazar

Yeri: Bu bir uzaktan Aktivasyon işlemidir. / Evinizde veya size verilen talimatları rahatlıkla uygulayabileceğiniz huzurlu bir yerde olmalısınız.

Saati: 16:00-24:00 arasında her kişiye özel olarak yarım saatlik randevu verilecektir.

Eğitim : Aktivasyonda yapmanız gerekenler ve eğitim içerikleri e-posta adresinize çalışma saatinizden sonra gönderilecektir.

Gerekli detaylar kaydı onaylananlara bildirilecektir.

Eğitim: 25 kişi ile sınırlıdır. gelen e-posta sırasına göre kaydınız onaylanır.

Ücreti: 150 Tl.

Katılım Şartı:
Şifa sistemleri ve Şamanik Çalışmalara ilgili olmanız yeterlidir.

Bilgi ve Rezervasyon için
Aşağıdaki bilgileri doldurup;
info@arketipakademi.com
e-posta adresine gönderiniz.

katılmak istediğiniz Eğitimin Adı:
Adınız ve soyadınız:
Telefon numarası:

Eğitmen;
Shamanic Ozlem Şahin

İki çeşit şamanik şifa yöntemi vardır. Biri medikal diğeri ise ruhsal.

Bu çalışma ile Ruhsal şaman Şifacılığını öğrenmek için temel bilgilere sahip olacaksınız.

Bir Şaman olmak için adım atacaksınız.

Şamanist uygulamalar bir metodtur, bir din değildir. Pek çok kültürde dinsel yapı ile birlikte varlığını sürdürmektedir. Sibiryada, şamanizmin Budizm ve Lamaizm ile birlikte, Japonyada ise Budizm ile birlikte varlığını sürdürdüğü görülmektedir. İslamiyet de de kaçınılmaz olarak izlerine rastlanmaktadır.

Şaman” kelimesi Tunguz dilinde, değişik bir bilinçle sıradışı gerçekliğe seyahat edebilen kişiyi tanımlar.

Şamanların sahip olduğu yetenekler her insanda vardır. Ancak kullanılmadığı için körelmiştir.

Aktivasyon ile bu yetenekler uyandırılır.

Bu eğitim sertifikalı eğitimdir.

Eğitime katılanların sertifikaları adreslerine PTT kargo ile gönderilecektir.

Aktivasyon Eğitimi İçeriği

* Pakauwah çalışmasına giriş / Rehberliklerin anlamları
* Şamanik Yolculuk
* Yer altına iniş meditasyonu
* Pakauwah çalışması / hayvan Rehberler ile tanışma
* Güç hayvanını ile tanışma
* Korkulardan arınma
* Gücü Geri alma

Bu çalışmaya katılanalara özel hediye:
Doğum tarihinize göre hangi güç hayvanının eşliğinde dünayaya geldiğiniz ve genel özellikleriniz ile ilgili bilgilendirme verilecektir.
Bunun için doğduğunuz yılı ve ayı biliyor olmanız gerekir.

Çalışmalarınızda kullanmanız için şaman davul sesi mp3. formatında verilecektir.

Çalışmanın Etkileri:

- Şifacılık yeteneklerini geliştirir. .
- Fiziksel olarak enerjinizi arttırır. Kendinizi daha güçlü hissetmenize yardım eder
- Doğayla ve hayvanlarla bağlantı yeteneği artar
- Ruhsal güçlerin yükseltilmesi ve Ruhsal Bilgelik alınması gibi çeşitli mistik konularda başarı sağlayacaktır.
- Sezgilerin gelişmesini sağlar.
- Düşmanlıklara ve negatif enerjiye karşı koruyucudur, negatif enerjiyi bloke eder ve karanlık enerjileri durdurur.
Bu eğitimin önümüzdeki 3 ay tekrarı olmayacaktır.
Başvurduğunuzda katılımcı sayısı uygunsa kaydınız onaylanır.
Bu eğitime başvurmak için yukarıda ki bilgileri doldurarak info@arketipakademi.com adresine e-posta göndermelisiniz.

Bu çalışmalarda verilen bilgiler profesyonel tıbbi yardım veya yetkili sağlık personelinin sağlayacağı destek yerine geçmez. Lütfen fiziksel ya da ruhsal sağlık sorunlarınızda tıbbi yardım alınız.

Bu sistemi sevgiyle bütüne hizmet etmek ve her birimizin hayatına
daha fazla mutluluk getirmek için öğretmeye niyet ettim..

benimle benzer amaçta kullanacak olan dostlarla bir araya gelmeyi seçiyorum..

Her daim sevgi ile
Shamanic Ozlem Şahin

Bu eğitimi gitti gidiyor üzerinden 5Tl kargo ücrteini ödeyerek satın alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/23-Eylulsa...on__isp4546483
[/SIZE][/FONT][/SIZE]

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.