Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2012, 08:47 PM   #28 (permalink)
sarışınım
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road
Standart Cevap: esmaül hüsnanın tecellileri

Alıntı:
isimsiz11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bais isminin anlamı ölüleri dirilten bundan eminim ama sanırım senin dediğin insan üzerindeki tecellisi :) bende asosyallik var sosyalfobi var yani toplum içinde rahatça yemek yiyememe asıl sorunum :) peki siz ya vedud isminin ne gibi faydasını gördünüz ve kaç gün/ay zikrettiniz? ben dediğim gibi ya kuddüs ya selam ya sabur ya kahhar diye 99 luk tesbihi 3 kere bitiriyorum :)
ben iyiye doğru gidiyorum ALLAHIN İZNİYLE..ama acelecci davranmayın hemen olsun bitisn demeyin akşıa bırakın...düşünün o kadar yılın olumsuz duyguları 1 2 haftada geçer mi...ama azimle ve innaçla geçer...nefis ve şeytanı iyicce bir araştırın...beni hep olumsuza iten,kaygılandıran kısacası vesevese verenin şeytan olduğunu anladım ve düşüncelerimi hep sorguladım...bir konuda bakıyorum dikkatim dağılmış ya geçmişe ya da gelecekteki olumsuz bir şeyi düşünüyorum işte şeytan an da yaşamamıza engel oluyor...bunun için rabbi enniy messeniyeş şeytanu diye bir dua var onu okuyorum çok ii geliyor...onun dışında dualar,esmalar,namaz ii olma yolunda ilerliyorum
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla