Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2012, 11:06 AM   #22 (permalink)
isimsiz11
Teğmen

Tesekkür: 30
94 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
isimsiz11 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: esmaül hüsnanın tecellileri

Alıntı:
yaseminist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle bu konu başlığını açtığın için teşekkürler... Ben bir aralar "Ya Fettah-Ya Rezzak" zikrini günde 100 defa okuyordum, rızık bolluğu için ve kolay yoldan kazanç elde etmek için okunması gerekiyormuş.. Yaklaşık 3-4 ay falan devam ettim, iş hayatım gerçekten düzene girdi, ummadığım yerden iş teklifleri aldım, çalışma hayatımdaki zorlukların üstesinden gelebildim ve ev almak en büyük hayalimdi ve bu hayalim gerçek oldu, hiç ummadığım bir yerden elime toplu bir para geçti ve evimi aldım
Gerçekten etkisine inanarak zikrettiğinde inanılmaz faydasını görüyorsun..

Bir de "Ya Malikul Mülk, Ya Zülcelali vel ikram" zikrini de arada fırsat buldukça günde 100 defa okumaya çalıştım. Bu zikir de zengin olmak için okunurmuş.. Hele bu zikri okurken kendimi bolluklar içinde hissediyordum ne bileyim tarifi imkansız duygular içindeydim yani..Sanırım hayalimin gerçekleşmesinde bu zikrin de etkisi oldu

Bir de tembelseniz ya da yapmak istediğiniz ama bir türlü yapamadığınız, ertelediğiniz şeyler varsa "Ya Hay" zikrine devam edin ya da daha etkili olmasını isterseniz "Ya Hayyu Ya Kayyum Ya Kaviyyu Ya Metin" şeklinde de okuyabilirsiniz. Belli bir sayısı olmadan okuduğum günlerde ertelediğim birçok şeyi yapabildiğimi tecrübe ettim, kesinlikle tavsiye ederim, bomba gibi oluyorsunuz sanki enerji patlaması yaşıyorsunuz içiniz içinize sığmıyor içinizden sürekli hareket etmek geliyor...
çok teşekkür ederim yasemin hanım yorum ve deneyimlerinizi paylaştığınız için :)
isimsiz11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla