Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2012, 06:24 PM   #9 (permalink)
Mahalle Muhtarı
Teğmen

Mahalle Muhtarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 298
82 Mesajinıza toplam 173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahalle Muhtarı will become famous soon enoughMahalle Muhtarı will become famous soon enough
Standart Cevap: Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ?

Hacı Râfık, sorunlarını ailenle paylaşmamanı anlayabiliyorum. Ben de anlatamam çünkü onlara. Gerçi anlatsam da anlamazlar. Mesela 6 aydır antidepresan kullanıyorum, depresyonda olduğumu biliyorlar, ama ilaçları canım sıkıldığı için aldığımı zannediyorlar. Çünkü depresyonun ne olduğunu bilmiyorlar. Ama onlara kızamam, çünkü ben de 6 ay önce öğrendim ne olduğunu. Beyin kanseri gibi bir şey...

Sorunlarını içine atma hafız! Şükret ki böyle bir forum var. Burada seni anlayabilecek insanlar var. Arkadaşların da var ancak seni anlamıyorlar galiba. Kendi arkadaşlarım da beni anlamıyorlar zaten. Beni iyi,eğlenceli olarak tanırlar, ama içimdeki boşluğu bilemezler.

Napacan emmioğlu kadın doktoru? (tamam muhterem hanfendiler, şaka yapıyorum,pozitif ayrımcılığa hayır!!) Şaka bir tarafa psikiyatra git bence. Ama devlet hastanesine filan gideyim deme. seni 10 dk dinler 5 dk ilaç yazar gönderiverir. 50-60 lirana kıy,iyi bir doktor araştır. Sana bir çözüm yolu gösterir.