Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2012, 04:33 PM   #7 (permalink)
blackstarr
Teğmen

Tesekkür: 49
39 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blackstarr will become famous soon enough
Standart Cevap: Kilo problemi

ah o kilo problemi bendede var :( bir 7 kilo vermem lazım. ama spor yapıyorum günde 1 saat orta tempo yürüyüş yapıyorum, Senemmms bilmiyorum belki duymuşsundur callenetics var vücudu sıkılaştırıyor 10 günde 10 yaş gençleşin diye bir araştır biraz zorlu ama etkili ilk günler her yerim arıyordu. birde zumba dansı var o da çok eğlenceli yapabilirsin 1 saati 500 600 kcal arası yakıyormuş ama hiç bir zaman 1 saat yapamadım ben :( lesslie var evde yarım saatte bilmem kaç km yürümüş oluyormuşsun ama ben onu hiç yapmadım bir araştır belki yapmak istersin.. tuvalet alışkanlığı çok önemli. düzenli olması gerekiyor. ve bol bol su iç. meyve ye. ama bazı meyveler çok kalorili araştırabilirsin ben ramazandan beri hiç ekmek yemiyorum, birde k flakes var onu denedim 21 gün iki öğünde şimdi yine bazen kahvaltıda yiyorum ama her gün değil. onun dışında her şeyi yiyorum. şekeri, tuzu, yağı,ekmeği azalt hatta kepek ekmeği ye.. akşam en geç 8 den sonra yeme ama geç yatıyorsan meyve yiyebilirsin veya süt içebilirsin. bunları komşumuzdan öğrendim kendisi diyetisyenin yanında stajer. ben bunlara dikkat ettim bir ayda 2 kilo verdim. birde süt ve yoğurdu yarım yağlı ye :) inş. en kısa zamanda ideal kilona kavuşursun tabi bende. ama o kadar kafana takma yediklerine dikkat et, spor yap bir ayda 15 kilo verenler var ama vücutları sarkıyor çatlaklar oluşuyor. sinir stres.. 1 ay olmasın da 1 sene olsun... telkin hakkında da hiç bir fikrim yok biraz uzun oldu ama bende kilo problemini çok dert ediyordum eskiden şimdi arada sırada oluyor. o yüzden bütün bildiklerimi yazdım belki faydalı olur :)
blackstarr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla