Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2012, 04:18 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kilo problemi

Çikolata yeme alışkanlığı için NLP uzmanı Anthony robbinsin kitabında bir yöntem okumuştum. O kitabın içinizdeki devi uyandırın kitabı olduğunu sanıyorum. O bir çeşit bıktırma yöntemi kullanıyordu. O da zamanında kilo sorunu yaşamış biri. Sınırsız güç kitabında da kilo ile iglili kısımlar mevcut okuduğum yere kadar. Hatta egzersizle ilgili bir bölüm olduğunu biliyorum. Henüz oraya gelmedim. Çok değerli kitaplar her ikisi de. Bu aralar okumaya devam edemedim. Ama mutlaka biritirip belki de bir kez daha okuyacağım aralıklarla bazı bölümlerini. Öyle güzel kitaplar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla