Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2012, 02:51 AM   #4 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Bır arkadasım var 13 yıllık.son yıllarda cok ıclı dıslı olmustuk.yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmıyodu.bır kac aydır gorusemedık ıyı de olmus aslında.bıgun oturup bı dusundum,ben herseyımı anlatırım,o cok anlatmaz,gıysı almaya gıderız ben alırım o pek almaz.herseyımı onla yapar olmusum.bıraz da agzı bos durmaz.ben zaten bırınden cabuk etkılenen bırısıyım.kendıme donup bır baktım hareketlerım gıttıkce ona benzemıs.aslında hıcbırseyımız uymaz.ben farklı konularda okumayı arastırmayı severım,kısısel gelısımle ılgılenırım.o ne okur,ne arastırır,ne unıv.okudu,ne calısır,ne elısıyle ılgılenır.sadece kım napmıs kım netmıs onu takıp eder.bana yasadıgım ılcenın ajansını yetıstırır.kendıme baktım uzun sure kıtap okumamısım,arastırmamısım,dedıkoduya dusmusum.sonra karar verdım cok yakın dost edınmemeye.bu devırde arkadaslıklar mesafelı olacak,ben onu ogrendım...