Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2012, 02:47 PM   #23 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet daha önce depresyon teşhisi konuldu ilaç kullandım prozac.Her ilaç bittiğinde doktora gidiyordum.Üç ay sonra doktor ilacı bırakabileceğimi söyledi.Zaten fazla bir ilaçlık durumun yoktu dedi.2011 ylında aralık-ocak arası 1.5 aylık dönemde bende iç sıkıntıları oluyordu.O geçirdiğim iç sıkıntıları anksyete atakalrıymış.Doktora gittiğimde ve şikayleterimi anlattığımda bana anksiyeteli depresyon geçirdiğimi söyledi.İlaç verdi cymbalta 30 mg onu kullandım.Yalnız bana ilaç mı iyi geldi yoksa girdiğm aktiviteler mi onu bilemedim.Niye sordun depresyon teşhisi konuldu mu diye?

Herkes, her an depresyona girebilir, bu normal bir vücut rahatsızlığı gibi normal bir durum bence, asıl tedavi olmayan o kadar depresif vatandaş var ki toplumumuzda!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla