Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2008, 09:20 PM   #83 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future
Standart Ynt: 29 bogumlu tırtılın günlügü

coooook uzun zaman olmus yazmayalı,içimi dökmeyeli demiyorum,paylaşmayalı,hayat akıp gidiyor,yanımdan öylece akıp duruyor,bazen yakalıyorum bazen bırakıyorum,bakıyorum sadece,degişmek ne garip,daha dogrusu degişi izlemek,kendimi izliyorum,kayalar kadar saglam dirençlerimi umudun damlalarıyla parcalıyorum.kabul etmek ne garip ne cok kabulleniş yaşadım son 3 ayda olanı oldugu gibi kabul eder oldum,bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler,kendimi kabul eder oldum,neysem oyum olmaya bebek adımlarıyla yol alır oldum.iyiyim dostlar emekliyorum ve asla vazgeçmiyorum.hayallerimi kucagıma alıp konusuyorum onlarla neden onları bu kadar cok istedigimi anlatıyorum.onları,kendimi seviyorum,ben puzzleın bir parçasıyım ve ben olmadan asla olmayacagını biliyorum.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla