Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2012, 05:54 PM   #9 (permalink)
cansuyu
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: ELE GEÇİRİLMİŞ GECELER

Cehennem acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir." demiştim bir gecenin bir yarısı..

ve cehennemde değilmişim ki Emosizm cvp vermişti..

cevap

evet uyumaz ama o kardelen tohumları hep vardır içimizde.yeni umutlar yeni bi gelecek,yeni bi sabah o tohumların göstergesidir.ve evet o kurak çölleri tabikide geçmek gerek ama bi vasıtayla değil o çölün sıkıntısını çekerek gündüz sıcağını gece soğuğunu içimizde hissederek geçmek gerek ki sonunda bulacağımız gül bahçesinin değerini kat be kat anlayalım.
o papatya aslında hiç kopmadı ilk göründüğü gibi sadece gözümüz yanıldı.bi an koptuğunu sandık,yanıldık.ama gönlümüze doğan güneşle papatyanın ta kendisini,gönül gözümüzle hatta yapraklarının dahada irileştiğini gördük.çünkü hem ona hem kendimize zaman tanıdık...

(inşallah bana kırılmazsın sözünün üstüne söz söylemiş gibi oldum ama dayanamadım.kusur işlediysem affola cansuyu.)

sanırım ben de sözümüzün üstüne söz koyup yükselmek için burada olduğumuzu hatırlatmıştım :))