Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2012, 10:50 PM   #27 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: adım adım mutluluk:)bu da benim günlük:)

Alıntı:
sarışınım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ve günlük sana bi söz veriorum şimdi..anneme verdiğim değerin daha büyüğünü babama vercem...annem ne zaman sewgi vermiş ki zaen..hep başkları için uğraşmış durmuş...o sewgi werdiği kişilerin kaçı yaınında acaba???insan küçücük kızını başkalarının yanında büyümesine müsadede eder mi..ama benim annem etmişşş....neyse ya duygusala bağlamışım zaten kimse olmasa bağıra bağıra ağlıcammmm
Bir insan, bir anneyi ya da farketmez herhangi birini yargılamadan onun sebeplerini dinleyebilmeli. Kendi huzuru için affetmeyi öğrenmeli. Kazanmak için o olumsuz duygulardan kurtulmalısın.

Kusursuz insanı sevmek ne kolay kusurlarıyla kabul edip sevmek asıl mesele. Yanlışları da olsa o kadın, annen senin sebebi varlığındır. Böyle olacağını o gün bilememiş olabilir. Yarın bir gün biz de anne olduğumuzda belki bilerek belki bilmeden biz de hata yapacağız. Hata yapmak insana mahsus. Sen sevgiyle yaklaş ona herşeye rağmen ikisini de sev. O zaman tam anlamıyla sarılır yaralar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla