Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2012, 04:40 PM   #9 (permalink)
sarışınım
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road
Standart Cevap: adım adım mutluluk:)bu da benim günlük:)

allahım ya bugün çok mutluyum çok neşeliyim..içim kıpır kıpır artık bir şeyleri başarabildiğimi görmek ne güzel..sabah uyandığımda mutsuzdum..sabah işlerini falan yaptım sonra içim bi huzursuz oldu..zamanı nasıl geçircem die kara kara düşündüm..insan bir şeylerle uğraşmayınca 24 saat bilgisiyar başında olunca ve odasından çıkmayınca hakketen çok mutsuz oluo...öncelikle bahçeye gittim bi hawa aldım..düşündüm zamanımı nasıl dolu dolu geçiririm die...çekmeceleri falan düzeltmei düşündümm o an mutlu oldum insan bi işle uğraşınca mutlu oluo...sonra kendime bi söz verdim..rahat bir yerde huzur bulduğum bi yerde bir deftere ii mutlu olacağım şükredeceğim olayları yazcam dedim..dün uyumadan önce utangaçlığa son dinlemiştim..önceden dinlediğimde acayip asabi oluodum..bgün de öleydi ama artık eskisi kadar değil...bize bi misafir geldi istemeyrek de yanında yemek yedim sonrdan sonradan üzerimdeki negatiflik gitti ve annem onların olduğu oratmada oturdum.sonra mutfağa annemim yanına çay içmeye sohbet etmeye gittim...annemle bile o kadar aramda mesaje var ki..yani aynı çatı altındayız ama birşeyleri paylaşmıoruz..yarım saatimi ona ayırdım..artık olumlu düşünmek war hayatımda...diorum ki ben ii olacam bu hastalık benim düşüncelerimde başladıysa düşüncelerimi değiştirdiğim zaman huzuru bulduğum zaman sosyal fobi de çekip gidecek:))))iiyki warımm
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla