Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2012, 09:03 PM   #3 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: hayttan zevk almak çok şey istemek mi?

Çok şey istemek değildir hayattan zevk almak. Çok basit şeylerle bile mümkündür. İşin sırrı şunu istiyorum bunu istiyorum demeyi bırakıp eyleme geçmektir. Gülümsemeyle güne uyanmak istiyorum değil gece uyumadan kendinize şunu söyleyebilirsiniz. İşe şuradan başlanabilir: "Yarın yüzümde kocaman bir gülümseme ile yataktan kalkıcam" deyip de bunu yapmakla. Buna ne engel zihninizdeki düşüncelerden başka? Zihninizde yer alacak düşüncelerinizi titizlikle seçerseniz. İmkansız gibi görünen şeyler gerçeğiniz olur. Zihninizdeki engellerden kurtulup hayattan zevk alın. Bir yudum suya bile sahip olmak bazen insana zevk verebilir. Hayatta bana en çok zevk veren şeylerden biri güneşin doğuşunu ve bir başkası güneşin batışındaki 7 rengi izlemek. Bazen yıldızları bazen ayı, bazen çiçekleri bazen hayvanları. Aklımda yok sahip olamadıklarım. Olmak istediklerim ve sahip olduklarıma şükürler olsun.

Bugününüz dünden, yarınınız bugünden güzel olsun.

Umutla kalın. Umutlu kalın. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla