Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2007, 02:53 AM   #73 (permalink)
artemisiax
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
artemisiax is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Burcu'nun Günlüğü

lerzancım,damardan girdin gene,etkilenmedim desem yalan olur valla...
bak her geçen gün seni biraz daha seviyom haberin olsun

ciddiyetsizden kastım bir soz veripte tutamamak,kesinlikle asık suratlı ciddi insanlardan değilimdir...
kararsız olduğum ise kesin.bugün karar veririm yarın aman banane der vazgeçerim,hep böle olmuştur..
irade ise hakketten pek şık bi kelime değil ama yapcak bişey yok kabullendim ben onun sevimsizliğini.anlamı ciddiyetle verilmis bir karari uygulamak...
madden derkende hani sizinle bırakmıyom ya onu kastettiydim...

sizlerle bırakmayı gerçekten çok isterdim ama sanırım olmıcak.ya korkuyorum açıkcası.ya tekrar denerde bırakamazsam yıkılırım işte o zaman.bi daha kaldıramam.zaten yeterince özsaygımı kaybettim sırf bu sebepten...korkuyorum valla.bide çok stresli bir ortamdayım heran sinirimi bozan bi durumla karşılaşabilirim ve her zaman olduğu gibi hemen sigaraya sarılıcam...yok yok ben ümitsiz vakayım...dedim ya beni boşverin...
ben hep burdan takipciniz olucam,inşallah hepiniz bırakıcaksınız.ben sizlerden çok ümitliyim...
dualarım sizlerle...hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...
seni dahada bi kucaklıyom(ilginden,sevginden,güzel yüreğinden ötürü)niye açıklama gereği duduysam neyse işte...
sağlıcakla sigarasız kalın...
artemisiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla