Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2012, 12:34 AM   #15 (permalink)
gzlm

gzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
12 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gzlm is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekirdek İnanç Günlüğüm

Merhaba arkadaşlar.
Çoğu konular aktif çekirdek inanç kısmı pasif kalmış biraz ...
ben direk konuya girmek istiyorum yaklaşık 1.5 ay evvel bende Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yaptım inançlarım bir kaç taneydi bi kaç kez tekrar ettirdim yazmaya yetişememiştim utandım bi daha sormaya :D ama iki tanesi aklımda birincisi baba sevgisi eksikliğinden kaynaklı ikinci ise güç odaklı olduğumu söylemişti Abdullah bey herşeye sevgiyle yaklaşmam gerektiğini söyledi... velhasıl Atakan bey cdlerimi hazırlayıp 15 gün içerisinde gönderdi 25.04.2012 tarihten itibaren ismime özel telkinleri dinliyorum 1.peryot 10 gün dinleyip 3 gün ara verdim şu an 2.peryottadım bu arada ismime özel 13 telkin var telkin fazla olunca etki süresi doğal olarak uzuyor diye düşünüyorum aksatmadan denildiği gibi telkinleri dinliyorum olumlu bi değişim söz konusu değil şu anlık ki henüz 2 periyodum daha kaldı dinlemem gereken ancak farkettiğim bi gerçek var 1 1.5 haftalık çok asabi oldum öyle böyle değil kendimi tanıyamaz oldum en ufak konulara ters cevap veriyorum sinirleniyorum çok çabuk babamla hala konuşmuyorum çok ufak bi konu yüzünden çok asabi oldum acaba benim durumumda olan varmı ...değişeceğimi ümid ederek inanıyorum ancak bu süre zarfında çok arkadaşımla insanlara aram limoni olacak görülüyor çok sinirlendiğim için ... bu arada arkadaşlar toplam kaç kişiyiz acaba çekirdek inanç çalışması yapan olarak ....bu arada gerçekten kalbimle değişmek olumsuz olan herşeyi ortadan kaldırmak istiyorum umarım isteğim yerine gelir sabırla telkinleri dinlemeye devam edicem olmadı bireysel çalışma yapıcam yeter artık :) herkes dilediği gibi olur mutlu huzurlu sağlıklı yaşam dileğiyle...