Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2012, 08:01 PM   #197 (permalink)
nazendem
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Slm arkadaşlar.Bana gelen özel bir mesajı ve verdiğim cevabı kendisinden izin alarak sizinlede paylaşmak istedim..------------------------------------------------------------------------

merhaba
sizin mesajlarınızı inceledim önece şunu sorayım abdullah beyin yada atakan beyin ücretli personelimisiniz eğer değilseniz bu telkinlerden ne gibi etki gördünüz gerçek anlamda ne oldu anlatın ben 3 aydır dinliyorum hiç bir halt olduğu yok ve benim kadar düzenli dinleyende yoktur sanırım eğer şirketin ücretli personeli değilseniz ve size zahmet olmıycaksa bana yazarmısın
-------------------------------------------------------------------------------------------
nazendem Nickli Üyeden Alıntı
slm ronemuen.msj ın beni gülümsetti :) kimsenin ücretli personeli değilim öncelikle.Bende mesajları takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince.Bazı arkadaşlar demişki ben sadece kendimi iyi ve mutlu hissediyorum.Dinleyince huzurlu oluyorum.Allah aşkına bunlardan değerli sonuçlar mı olur? Öncelikle beklentilerini çok yüksek tutmamalısın bence ,büyü yaptırmadık sonuçta :)
Ben ev sahibi oldum ama çekirdek inancı buldurunca lotodan para çıkmadı :)zaten hazır paramız vardı ama istediğimiz özellikte ev bulamıyorduk çalışmadan kısa bir süre sonra bulduk ve aldık.Ben sorumsuz bir insandım.Çekirdek innacım beni daha sorumluluk sahibi yaptı.Eşimde bunu anlayınca hep ertelediğimiz bebeğin sorumluluğunu alacağıma güvendi ( önceden güvenmiyordu) ve evde aldığımıza göre bebeğin zamanı geldi dedi ve korunmayınca hamile kaldım.Hamile kalınca eşim bana daha ilgili ve özenli davrandı böylece ilişkimiz baya düzeldi.Uzun süredir işsizdim bu arada teklifi aldım ama hamile olduğum için kabul etmedim.İşin özü sorumsuz bir insandım.telkin sonrası sorumluluk sahibi olmak yaşamıma pozitif anlamda çok katkı sağladı anlattığım gibi.

Benim kuzenimde çekirdek inanç buldurmaktan istediği düzeyde fayda görmedi çünkü daha derin psikolojik sorunları vardı.Böyle problemler varsaTelkinleri yardımcı olarak kullanmalı artı uzmandan yardım almalı.Yine Abdullah beyi bir programda izlemiştim şöyle diyordu; bazı danışanlarda tek seans yeterli olmuyor sebebinide açıklamıştı ama unuttum :) Ama başka bir arkadaşım inanılmaz faydasını gördü hala Allah senden razı olsun der.Okadar psikiyatristlere para verdim hiç faydasını görmedim ara ara yine görüşcem diyordu.İşte herkese göre değişiyor.Senin yerinde olsam arardım atakan beyi ek görüşme randevusu alırdım.Hiç bir pozitif değişiminde olmadıysa ki olabilir.%10 hiç fayda görmeyebiliyormuş paranı geri al.Ama benim bildiğim somut değişimlerden çok psikolojik değişimler oluyor.Yani sorumsuzsan sorumluluk sahibi oluyorsun çekirdek inancın etkisi bu .Diğer somut sonuçlar sen sorumluluk sahibi olduğun için gerçekleşiyor çekirdek inanç buldurduğun için değil.Umarım anlatabilmişimdir.

Bide sende bi değişim olup olmadığını çevrenden birilerine sormalısın.Çünkü telkinlerin etkisiyle zaten hep öyleymişsin gibi hissediyormuşsun kendini.Bide İzin verirsen bu mesajları yayınlayalımda herkes okusun.Böylece benim eski msj ımdan dolayı aşırı beklentiye giren arkadaşlar olduysa açıklamış olayım.Kimseyi yanıltmış olmayı istemem.Hele ücretli elemanmışım gibi algılanmış olmayı asla istemem.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla