Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2012, 10:06 PM   #3 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Evlilik Problemlerini Çözmek İçin Öneriler

evliliklerde iki insanın arasında sorun olmasada bazen ilkişki başkaları tarafından sınanıyor..şimdi sorunu onlar çıkarıyorlarmış gibi gözüksede aslında sorun eşinin ailesinde değil bence. siz eşinle sınırlarınızı çizmeyi öğrenmelisiniz..onlarla kaliteli zaman geçirin.. güler yüzlü olun..ihtiyaçlarını karşılayın.. eğer kendinize zaman ayırıp sınırlarınızı belirlerseniz onlarla görüştüğünüzdede daha pozitif olursunuz bu onlarıda mutlu eder

. eşlerimizin aileleri onların olmalarının vesileleri..bunu düşünerek onlara saygı duymalıyız..ama yaşlılıkta insanlar biraz daha bağımlı ve yanlızlık korkusuyla daha hırçın oluyorlar..

sana önerim şuki hırçınlıkla çözemezsin..çooookk ama çokkk haklısınn..kendini özelini yaşamak istiyorsun.. bende bu yüzden ayrılık eşiğine gelmiş biri olarak söylüyorum..tek çözüm eşininde sizin bir özelinizin olduğunu hatrlaması..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla